Vizmaxx

Vizmaxx- наочари за јасна видливост

2,480.00ден

Категорија: Tag:
  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Vizmaxx технологија користи кристално јасни поликарбонат леќи со вградена технологија зум за да се подобри видливоста и објектите изгледа поблиску и поголеми. Уживајте во неверојатно јасни и остри слики пред него и нов поглед на светот. Мора да се уверите!

За јасна видливост

Без изобличување

Нема рецепти

Нема прегледи

Флексибилни и лесни рамки

Тие работат преку контактни леќи и очила за сонце

Идеален за: шиење и хоби, прецизна работа, занаети, накит одлуки и повеќе

 

Флексибилните рамки се издржливи и удобни за секојдневна употреба. Тие се толку лесни што нема да ги почувствувате додека ги носите.

Vizmaxx очила се дизајнирани да бидат елегантни и компактни .Тие гарантираат сигурност и удобност кога се носат секој пат. Најдоброто нешто е што Визмакс е достапен без рецепт или преглед! Идеален како привремени очни очила кога е потребно!

 

Понудата вклучува:

 

1x очила за Vizmaxx

1x крпа за одржување   микрофибер

1x   кутија за чување

1x визуелна маса за тестирање

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Vizmaxx”