Reladol крема 100 ml

2,580.00ден 1,290.00ден

  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Реладол е крема за локална употреба, со арома на ментол, направена од совршена мешавина на разумно избрани активни состојки и 100% природни екстракти: од кои висока концентрација на алое вера гел, уреа, аргинин, овес и метилсулфонилметан, попознат како МСМ.

Реладол е единствениот производ на пазарот кој Ви помага да се справите   брзо и ефикасно.

Тоа е неверојатен производ кој ќе ја забави состојбата предизвикана од остеоартритис, ишијас, болка во половината, болки во мускулите, вкочанетост, тендонитис односно воспаление на тетива, остеопороза, фибромијалгија, исчашувања и други повреди.

Ќе Ви овозможи мирно да го живеете животот за кој отсекогаш сте сонувале.

Понудата вклучува:

1 x Reladol 100 ml

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Reladol крема 100 ml”