Pro V Premium

Со сецкото за овошје и зеленчук лесно ќе ги исецкате сите видови на овошје и зеленчук и ќе ви претставува вистинско задоволство.

2,480.00ден

Категорија:
 • Опис
 • Коментари(0)

Опис

Со сецкото за овошје и зеленчук лесно ќе ги исецкате сите видови на овошје и зеленчук и ќе ви претставува вистинско задоволство.

Безбедностниот осигурувач ќе ви овозможи лесно да го промените ножот , без страв дека ќе се повредите.
Садот за складирање на храната ќе ве спречи да се направи неред низ целата работна површина!
Ергономскиот штитник ќе спречи лизгање поради гумената облога, и совршено ќе се прилагоди на вашата рака.

Специјална понуда:

  • Про V Премиум ренде
  • Плоча за фино двострано сечење
  • Плоча за сечење до дебелина од 3,5 mm
  • Плоча за сечење до дебелина од 10 mm
  • Сад за чување храната
  • Ергономски штитник за раце
  • Патентирана безбедносна рачка
  • Сецко за овошје и зеленчук
  • Упатство за употреба

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Pro V Premium”