Glow Bright Laser light

Совршен уред  за  празнично осветлување на Вашиот дом.

5,990.00ден 1,680.00ден

Browse Wishlist
  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

-Украсно во црвена и зелeна боја осветлува површина до 300 m2

-Заштедува 99% од трошоците за енергија, односно троши 99% помалку електрична енергија од обичните сијалички за новогодишно осветлување.

-Glow Bright lasser light има вграден сензор за светло што автоматски се вклучува кога е темно и автоматски се исклучува кога е ден.

Прилагоден е да работи од  -35 ° C до + 40 ° C  на врнежливо или ладно време.

Има 9 модели на  осветлување со едно притиснување на копче. Револуционерниот Glow Bright lasser light ласерско светло со нова технологија  ви овозможува да го изберете вашиот омилен модел од различни, постојано менување на моделите, или да ги поправите моделите во движење. Како и во комерцијална ласерска светлосна емисија со врвен професионален 3D ефект, во секунда ќе го претставите планетариумот на илјадници ѕвезди во вашиот дом.

Со само притискање на копче вие ​​создавате осветлување на расположението за секоја пригода. Ласерското светло   е совршено како за  божиќно и предновогодишно осветлување  така и  и за вечера со свеќи, но дури и фестивали од сите видови ќе биде незаборавно искуство за вас и вашите најблиски.

Glow Bright lasser light има водонепропустно куќиште за да можете да го користите Вашиот уред во затворен простор или на отворено. Во вашата градина, грмушки, дрвја и трева блескаат во магична светлина – како во средината на галаксијата, а целиот Ваш дом станува блескава земја на чудата. Не само вашите соседи се зачудени.

Без разлика колку е голема, колку широка или ниска, на било која површина до 300м2 и од далечина до 100м, ласерското осветлување на Glow Bright lasser light проектира прекрасни холографски ѕвезди во боите зелени и црвени  , благодарение на новата технологија

Понудата вклучува:

1x Glow Bright lasser light

1x Далечински управувач ГРАТИС

 

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Glow Bright Laser light”