Fitness Trainer

Иделна справа за оформување на вашето тело.

9,990.00ден

Категорија:
 • Опис
 • Коментари(0)

Опис

Fitness Trainer e подеднакво компактен и практичен уред кој обезбедува основа за безброј вежби кои ќе ви овозможи да го оформите горниот дел од телото во рекордно кратко време. Конечно “шест во еден пакет” за вашиот стомак, за зајакнување на вашето рамо и грбот за вашите мускули. Не е важно дали сте почетник или веќе искусни рекреативни спортисти – на “swingmaxx fitness trainer  ” фитнес тренер е погодна за секое фитнес ниво! Уредот може да се прилагоди на вашата индивидуална големина на телото. Едноставно отворете ја и можете да почнете со вежбање.
                Карактеристики:
  • 6 во 1: Може да се користи за вежбање на долните и средните стомачнимускули, бицепс и
   трицепс, како и за долниот дел на грбот и рамениците
  • Погоден за почетници и напредни
  • Едноставнa и директна примена

Максимална тежина: 100 кг

 

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Fitness Trainer”