Ervamatin

Ervamatin-лосион против опаѓање на косата.

1,690.00ден

  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Ерваматин е лосион кој содржи природни екстракти од амазонските прашуми чиј состав дејствува против опаѓање на косата,  против мрсна коса и коса со п’рвут.
Се употребува два пати на ден, се нанесува во мала количина на главата и  со лесно масирање  се упива во косата.
Спречува опаѓање и го потикнува растот на нова коса.
Производот е 100% природен и не создава алергии.
Понудата вклучува:
1x Ervamatin лосион за коса  200 ml

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Ervamatin”