Diamond Vision HD

Уживајте во убавиот поглед на светот со HD очила за сонце.

2,490.00ден 1,590.00ден

Категорија:
  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Уживајте во убавиот поглед на светот со HD очила за сонце.

Дијамант Визија HD® премиум очила за сонце иновативна технологија дијамантна видливост.

Дијамант Визија HD очила ги отстрануваат опасните блесоци и отсјај, рефлексии од сонцето, и Ви

овозможуваат оптимална јасност, контраст и боја. Лесни рамка ергономски дизајнирана ,и

совршено се вклопуваат без оглед на обликот на лицето обезбедува исклучителна удобност при

носењето.

Дијамант Визија HD® очила за сонце ги заштитуваат очите и чувствителна кожа околу нив до 180

степени од опасните УВА и УВБ зраци. Технологијата дијамант безбедува видливост , чиста

подлабокост, повеќе заситени сина, јасни живописни зелени, и полесни и потопли жолти бои! Со

Дијамант Визија HD® очила за сонце ќе го доживеете светот во нови неверојатни бои!

Пакетот вклучува:

  • 1x Дијамант Визија HD® очила за сонце во класична црна боја
  • 1x Дијамант Визија HD® очила во црвено – црна
  • 2x Практични тврди паковки за складирање на очила
  • 2x квалитетна ткаенина микрофибер за одржување

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Diamond Vision HD”