Clever Cane

Clever cane- Бастун

1,980.00ден

Категорија: Tag:
  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Специјален ергономски дизајниран бастун  кој овозможува Вашата тежина да  е рамномерно распоредена за стабилен и сигурен метод да застанете и да седнете без помош од други.

Понудата вклучува;

1 x  Clever Cane Бастун

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Clever Cane”