Anti Cellulite Cream

Orange Care е антицелулитен крем  за поубави контури со ефект на ладење!

1,480.00ден 990.00ден

  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Производот го намалува целулитот или таканаречената портокаловата кожа на нозете, бутовите и задникот.

Содржи 100% природни активни состојки и е докажано ефикасно.

Употребете го било кое време, но препорачано е  веднаш по туширањето.

Се нанесува  со нежна масажа на телото за кремот да се впие во кожата.

Козметички производ за надворешна употреба Дерматолошки тестиран

 

Понудата вклучува:

 

1 x пакување од 200 ml

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Anti Cellulite Cream”