Active Posture

1,790.00ден 1,490.00ден

  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Active Posture обезбедува поддршка која совршено го усогласува вашиот ‘рбет за да се намали болката.    Active Posture го поддржува вашиот врат, ‘рбет и долниот дел на грбот.

Active Posture појасот го држи грбот во исправена форма. Нежно ги повлекува назад рамениците, вратот и главата за да се исправат и да ги усогласи вратот и ‘рбетот во правилна линија.

Active Posture дава потпора за држење на телото помага и да се олесни болката и да го поправи неправилното држење на телото.

Тој совршено може да се носи од страна на мажите и жените на сите возрасти.

Active posture e појас за правилно држење на грбот кој овозможува да стоите исправено и да се движите исправено.

Со самото носење  на  Active posture  Вие правилно се движите и немате болки во грбот.

 

Понудата вклучува:  1 x Active Posture

Димензии: S ; M ; L

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Active Posture”