Activa-T

Појас против болки во половината

1,680.00ден

  • Опис
  • Коментари(0)

Опис

Activa-T е терапевтски завој кој се заснова на добро познатите принципи на акупунктура, која делува како лек против болки.

Activa-T е единствениот производ на пазарот кој содржи перниче кое може да предизвика притисок врз ишијалниот нерв по која начин  и делува против Хронична болка во грбот, грчеви кај задникот, пецкање во нозете, ишијас, лумбаго, фибромијалгија…

Тоа е вистински природен метод кој има импресивни придобивки за здравјето.

Можете да го користите на која било нога, левата или десната.

Ако се користи на десна нога знакот R треба да биде од горната страна.

Доколку го користите на лева нога знакот L  треба да биде на горната страна.

Можете да го носите додека одите, пешачите, вежбате, дома, никој не знае дека го носите Activa-T

Наменет е и за мажи и за жени.

Понудата вклучува:

1 x Activa-T

Коментари

Нема сеуште коментари.


Бидете први да коментирате за “Activa-T”